Dzięki swojemu malowniczemu położeniu oraz dobrze rozwiniętej infrastrukturze Płock przyciąga turystów oraz inwestorów. To idealne miejsce zarówno na weekendowy wypad, jak i biznesowe spotkania. Gdzie przenocować w tym mieście? Czy w Płocku można znaleźć nowoczesne obiekty z całodobową recepcją? Hotel Płock – przeczytaj artykuł.

Dobry hotel w Płocku

Miasto wyróżnia się bogatą ofertą wypoczynkową. Co ważne – jest dobrze skomunikowane, dlatego bez względu na lokalizację, z łatwością można dotrzeć z hotelu do najważniejszych części. Wśród nich są Stary Rynek czy różnorodne centra biznesowe. Hotele w Płocku cechuje duża różnorodność. Znajdziemy tu zarówno obiekty o podwyższonym standardzie pod względem udogodnień, jak i opcje budżetowe. Duża część oferty hotelowej koncentruje się w okolicach historycznego Starego Miasta – dzielnicy pełnej zabytkowych zabudowań. Jednak nowoczesne i dobrze wyposażone obiekty odkryjemy także w dalej położonych dzielnicach. https://hotel-24.pl/

Hotel 24 – całodobowa recepcja

Ważnym atutem hoteli w Płocku jest możliwość skorzystania z oferty obiektów z całodobową recepcją. W mieście bez problemu znajdziemy hotel 24, gdzie zameldujemy się o dowolnej godzinie. To dobre rozwiązanie dla osób, które do ostatnich chwil nie są pewne co do terminu wizyty, lub po prostu chcą mieć dużą dowolność w procesie zameldowania. Całodobowa recepcja to także ważny atut pod względem komfortu pobytu. Pomocny personel służy swoim gościom przez cały czas pobytu i może szybko reagować w razie ewentualnych problemów.

hotel płock, hotel 24 płock, hotele płock, hotele w płocku, motel płock, nocleg płock, audioriver nocleg płock,

Hotele blisko najważniejszych atrakcji

W mieście można znaleźć obiekty wypoczynkowe dostosowane do różnorodnych potrzeb. Dla osób, które przybywają tu turystycznie dobrym rozwiązaniem będzie hotel Płock w pobliżu licznych atrakcji. Wokół słynnego Starego Rynku w Płocku znajduje się wiele obiektów z przestronnymi apartamentami, dostępem do oferty gastronomicznej czy SPA. Na służbowe wyjazdy doskonale sprawdzi się obiekt z takimi ułatwieniami jak jak oferta restauracyjna czy wyposażenie pokoju w biurko. Planując wyjazd warto sprawdzić, czy obiekt oferuje dostęp do wi-fi, prywatnej łazienki oraz bliskość parkingu.

Czas wolny w Płocku – hotele nad Wisłą

Miasto zachwyca swoim nietuzinkowym klimatem. Zawdzięcza go bliskości Wisły i położeniu na jej skarpie. Dzięki temu prosto ze Starego Miasta możemy podziwiać najdłuższą z polskich rzek – a przede wszystkim bajkowe zachody słońca. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że rzeka w tym miejscu jest również najszersza, więc widok jest naprawdę imponujący. Nad brzegiem wiedzie urokliwa trasa spacerowa przeznaczona dla osób w każdym wieku. Jej zwieńczeniem jest nietypowe, bo rzeczne, a nie morskie, molo.

Hotel 24 w pobliżu zabytków

Płock ma jednak do zaoferowania dużo więcej niż obecność pięknej, polskiej przyrody. Dzięki noclegowi w dobrze zlokalizowanym hotelu możemy w krótkim czasie przenieść się na wspomniany, zabytkowy Stary Rynek. Odkryjemy tam urokliwe kamieniczki, z których najstarsza została wzniesiona w XVII wieku. W centralnym punkcie rynku stoi słynna fontanna Afrodyta. Kilkaset metrów dalej znajduje się Wzgórze Tumskie z urokliwymi zabudowaniami, pięknym widokiem na Wisłę oraz kilkoma rzeźbami słynnych, lokalnych działaczy. Wycieczka w tę okolicę polecana jest także wieczorami, kiedy ze wzgórza można podziwiać iluminacje na moście Legionów Piłsudskiego. W okolicy Starego Miasta znajdują się także liczne muzea, takie jak oddział Art Déco Muzeum Mazowieckiego.

Płock jest coraz częściej doceniany przez turystów, przedsiębiorców i ludzi szeroko pojętej kultury. Dzięki atrakcyjnej ofercie hotelowej jest idealnym miejscem wypadowym, gdzie historia przeplata się z nowoczesnością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *